Aktuality

12.5.2024 se náš odchovánek Čárlík účastil Mezinárodní výstavy psů v Lučenci. A byl velmi úspěšný!

Charley Benclla - výborný1, CAC, CACIB, BOB a BIG 2

Moc gratulujeme!!!

Dnes 13.5. slaví své 9té narozeniny naše Beníčka., naše Multišampionka, Klubová vítězka, úspěšná  na noře,Veterán šampionka........

Všechno nejlepší , zlatíčko ! Jsi naše zakladatelka chovu mini jezevčíků, dala jsi nám krásná štěňátka...jsi aše jednička a jedničkou zůstaneš!

Moc pěkná, pohodová výstava se konala dne 11.5. v Jaroměřicích  Jevíčka a pro nás a naše odchovy byla velmi úspěná.Našimi účastíky byli tentokrát: Nicolka, Kája, Beníčka, Hanny a Jonathan a Baileys za jezevčíky a Denisek -bernský honič se opět předvedl se svoji oblesou a dostal velkou pochvalu, jak je ve skvělé kodici na svůj věk 11 let.

OBLASTNÍ VÝSTAVA VŠECH PLEMEN PSŮ - Jaroměřice

Honiči byli posozeni v kruhu 1.- rozhodčí: pani Ahrens Hana z Rakouska

Dennisek-Dulcis Cervarius-tř. veteránů: VÝBORNÝ 1, VÍTĚZ TŘÍDY VETERÁNŮ

Jezevčíky posuzoval pan Petr Řehánek

BAILEYS Bencilla -tř.vítězů: VÝBORNÁ1, VÍTĚZ TŘÍDY a OBLASTNÍ VÍTĚZ (majitel Bystroňvá Jiřina)

JONATHAN Bencilla - tř.vítězů: VÝBORNÝ1, VÍTĚZ TŘÍDA a OBLASTNÍ VÍTĚZ (majitel Monika Ruth Kolková)

NICOL BENCILLA - tř.dorostu: VELMI NADĚJNÁ 1, VÍTĚZ TŘÍDY a závěrečných soutěžích - BIS dorost - Nejlepší dorost výstavy!!!!

KAYA NOBLE MORAVIA-tř.mladých: VÝBORNÁ 1, VÍTĚZ TŘÍDY MLADÝCH

HANNY Becilla -tř.čestná: VÝBORNÁ 1, VÍTĚZ TŘÍDY ČESTNÉ

BENETTA z ÚPLŇKU - tř.veteránů: VÝBORNÁ 1, VÍTĚZ TŘÍDY VETERÁNŮ

 

Prvomájový den jsme strávili, jak jinak , než na výstavě. Tentokrát opět v Polsku A účastnily se naše Máša, Kája a Nikolka.

VII. Národní výstava loveckých psů v Jelešnia.- Sopotia Mala v Polsku

posuzovala: J. Szymczyňska (PL)

Máša - Kinchville Lakritsa: excellent 1, Best Veteran, Best of Breed Veteran

NICOL Bencilla : VERY PROMISING 1, BEST PUPY FEALE, BEST PUPPY OF BREED, BIS PUPPY 3 - new POLSKI CHAMPION PUPPY

KAYA Noble Moraia - excellent 2

 

Naše čokoládová Laurinka - Laurie Lane Littl Fut  oslavila 29.4. své již šesté narozeniny!

Všechno nejlepší a hodně zdravíčka!

 

28.4.2024 - se konala v Dolním Benešově Krajská Hornoslezská výstava psů. Tuto výstavu máme skoro za rohem a moc se nám líbí její organizace, tak již po několikaté nechybíme. Jen složení našich soutěžících se mění, ale opět úspěšně!

Jezevčíky posuzoval pan Ladislav Frnčo

KAYA Noble Moravia - Výborná 1, Nejlepší mladá fena

NICOL Bencilla - velmi nadějná 1/2, Nejepší dorost

HANNY Bencilla - výborná 1,Vtěz třídy, KRAJSKÝ VÍTĚZ

JONATHAN Bencilla- výborný1, Vítěz třdy, KRAJSKÝ VÍTĚZ, BIG 4

20.4.2024 jsme se účastnili Mezinárodní výstavy psů  v Polsku. Tentokrát nám počasí nepřálo, zima, přeháňky i kroupy, ale nevzdali jsme to a na naší pomyslnou výstavní šňůru jsme navlékli úspěšné korálky..

Opole-Moszna - posuzovala : Anna Rajs (PL)

Kája- KAYA Noble Moravia -tř.mladých: EXCELLENT 2

NICOL Bencilla -tř.dorostu:: VERY PROMISING 1, BEST PUPPY, BEST  OF BREED PUPPY, BEST OF GROUP 

HANNY Bencilla  -tř.vítězů: EXCELLENT 1, CWC/CAC, CACIB

BENETTA z Úplňku - tř.veteránů: EXCELLENT 1, BEST VETERÁN, BEST OF BREED VETERÁN

 

 

Naše druhá Kájinka - JCH a JCHWUT  KAYA NOBLE MORAVIA, dnes slaví svůj první rok na tomto světě! Moc děkujeme chovatelce Hance Polcrové, že nám svěřila tuto malou (zatm králičí) divoženku, velmi přátelskou, milou a temperamentní jeznku do naší péče.

Kájinko, přejeme ti všichni všechno nejlepší, ať jsi zdravá a jsi s námi hooodně dlouho! Lásku a veškerou péči u nás budeš mít vždycky.

V sobotu výstava a v nedělí lovecký výcvik. I letošním roce jsem se svými, tentokrát nejmladšími jezinkami účastnila výcvikového dne, abych si ověřila, jak jsou na tom s loveckými schopnostmi. Ano, obě, Kája a Nicol jsou ještě dost mladé, takže žádné zázraky jsem nečekala, Kája neměla svůj den a živá zvířátka ji celkem nezajímala a dokoce se jí nechtělo ani předvést výstavně. Prostě měla špatný den! Z to Nicolka se předvedla nejen výstavně a byla posouzena přísným a pečlivým okem panem rozhodčímJanem Coufalem, kterém se moc líbila. Také ji zajímali divoká prasátka, která pěkně vyštěkala a z lišky měla sice respekt, králíček bl pro ní zajímavější. 

Při závěrečném vyhlašování těch Nejlepších v jednotlivých disciplinách a skupinách (celkem 26 jezevčíků rozdělených do 4 skupin) byla naše NICOL vyhlášena jako absolutní Vítěz - NEJHEZČÍ JEZEVČÍK Výcvikového dne.! Jde ve šlépějích své matky, která si z tohoto Výcvikového dne odnesla stejné ocenění před dvěma lety!

Po třech měsících konečně opět na výstavě, bez berlí a sama jsem si holky už předvedla . Tentokrát jsme jeli ve složení - Kaya, Nicol a Beníčka a samozřejmě Lucka s Edíkem a Monika s Joníkem. Počasí skoro letní, atmosféra super!

NÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ v polském Zakrzów - 13.4.2024

Posuzovala: Malgprzata Lorenc z PL

tř.mladých KAYA Noble Moravia (králičí)- VÝBORNÁ 1, tentokrát bez titulu,prý má moc krátké nožičky, jinak moc pěkný posudek. Přesti jí tento titul stačil ke splnění podmínek na WUT CHAMPON JUNIOR

tř.dorostu NICOL Bencilla (trpasličí) - VELMI NADĚJNÁ 1, NEJLEPŠÍ DOROST V RASE a NEJLEPŠÍ DOROST 4.SKUPINY FCI

tř.veteránů BENETTA z Úplňku (trpasličí) - VÝBORNÁ 1, BOV - NEJLEPŠÍ VETERÁN V RASE

tř.pracovní JONATHAN Bencilla (trpasličí) - VÝBORNÝ 1, CWC, NEJLEPŠÍ PES, BOB A BIG IV. ze 4.sk.FCI A TÍMTO SPLNIL PODMÍNK K PŘIZNÁNÍ TITULU - POLSKÝ CHAMPION

v TENTO DEN, 13.4.. 2024 se konala Mezinárodní výstava psů v Českých Budějovicích, které se účastnila i NATHALY Bencilla a to se skvělým výsledkem ve třídě dorotu, kde v konkurenci získala známku - VELMI NADĚJNÁ 1