Aktuality

3.3.2021 přišli na svět tři Bencillačci, čokoládoví  dlouhánci - Georginna, Guliver a Good Cofee Bencilla a za tři dny , tj., 6.3.2021 tři princezny hladkosrsté černopálené - Hanny, Hessie a Hellie. Všem přejeme všechno nejlepší, zdraví a stálou péči a lásku ve svých rodinách. Doma zůstala Hanny, naše milovaná Hanička. Z dlouhánků posílil chov dlouhosrstých trpasličích jezevčíků chovný pejsek - Guliver, již pyšný táta několika krásných štěňátek.

Hladké holčičky jsou chovné všechny tři a všechny tři se můžou pochlubit mnoha výstavními tituly a všechny tři jsou matky, každá měla tři štěňátka.

Naše tři princezny vrhu "N" oslavily 3.3.2024 šest měsíců. Pěkně nám holky rostou. Všechny mají milou, velmi přátelskou povahu, všehny si již vyzkoušely i výstavní atmosféru a všechny tři získaly známku VELMI NADĚJNÁ! Tak těď je už třeba začít formovat postavičku a chystat se na výstavní kariéru.

Naše králičí Kájinka  - KAYA Noble Moravia je nová Slovenská Junior šampionka.Máme radost z té naší malé divošky. Děkuji Lucce, která mi jí vzala tento týden na výstavu do Nitry a tam Kájinka získala svůj třetí CAJC a tímto potvrdila svůj první Junior šampionát.

17.2. 2024  NITRADOG Pribina Cup

Hladkosrstá králičí:

KAYA Noble Moravia - třída mladých: výborná1, CAJC a CACIB-Junior SLOVENSKÁ JUNIOR ŠAMPIONKA

31.1.2021 jsme přivítali na svět čtyři Mušketýry králičích a trpasličích jezevčíků. Všem přejeme stále zdraví, hodně lásky, teplé pelíšky ve svých milujících rodinách. Dartík-Fighter D ´Artagnan a Atík - Fighter Athos jsou chovnými a výstavně velmi úspěšnými psy.

Již páté narozeniny slaíví náš odchov trpasličích jezevčíků vrhu "C".Bencilla  Jen Cayenne, která zůstala doma, se narozenin nedočkala. Náhle odešla před 10 měsíci. Stále vpomínáme!! Sourozencům přejeme jen všechno dobré, hodně zdraví, lásky a péče ve svých rodinách!!!

V pátek a sobotu, tj. 19.1. a 20.1. 2024 jsme se vypravili na Národní a Mezinárodní výstavu do Bratislavy. Účastnily se Kája II., Nicol a Hanny. Za naše bojovali i Jonathan a Charley Bencilla. A výsledky?

19.1.2024  Národní výstava - CAC Bratislava : posuzovala paní Ludmila Fintorová ze Slovenska

20.1.2024  CACIB Bratislava posuzovala paní Lenka Frnčová (CZ)

Trpasličí hladkosrstý

tř. pracovní:JONATHAN Bencilla - výborný 1, CAC, Víťaz Slovenska, BOS a tímto i nový SLOVENSKÝ ŠAMPION KRÁSY

                                                       - výborný 1, CAC, CACIB a BOS

tř. štěně :    NICOL Bencilla - velmi nadějná 1

                                              - velmi nadějná 1

tř.šampionů: HANNY Bencilla - výborná 1 

                                                 - výborná 1, CAC a res.CACIB

Králičí hladkosrtý

tř. mladých: KAYA Noble Moravia - výborná 1, CAJC a Víťaz Slovenska mladých

                                                        - výborná 1, CAJC a CACIB-J

Trpasličí dlouhosrstý

tř. otevřená:  CHARLEY Bencilla - výborný 1, CAC a titul SLOVENSKÝ ŠAMPION KRÁSY

                                                      - výborný 1, CAC

 A začínáme s novou výstavní šňůrou, kterou jsme zahájili více, jak úspěně a navlékli nové úspěné korálky. Soutěžili 4 jezevčíci BENCILLAčci. Premiéru měly Leontýnka a Nicolka, obě ve třídě štěňat

Národní výstava psů v Brně - 06,01.2024

Posuzovala: MUDr. Mozíková Petra

Trpasličí hladkosrstý - tř. štěňat: NICOL Bencilla - velmi nadějná 1 , Nejlepší štěně - v závěrečných soutěžích byla z velkého počtu štˇátek různých plemen vybrána do výběru 6 NEJLEPŠÍCH.

                                    tř.pracovní:JONATHAN Bencilla -výborný 1, CAC a  tímto i titul  ČESKÝ ŠAMPION !!!! Moc gratuluji majitelce Monice a děkuji za vzornou prezentaci našeho odchovu!!!

                                    tř. šampionů: HANNY Bencilla - výborná 1, CAC a tímto jí byl potvrzen titul ČESKÝ GRAND ŠAMPION!!!!

Králičí dlouhosrstý -    tř. štěňat: LEONTYNE Bencilla - velmi nadějná 1 Za prentaci našeho odchovu děkuji a gauluji Gábince a její dcerce Elince, která v závěrečných soutěžích krásně zvládla předvedení!

Dnešní den patří naší Mášence - Kinchville Lakritsa (náš import ). Slaví své již OSMÉ narozeniny a vstupuje tak do veteránského věku.

Mášenko, zlatíčko naše, nejmenší vzrůstem, ale největší duchem, sebevědomím, ale veliký mazel! Přejeme ti hlavně hodně zdraví, ať si s námi ještě hodně let! 

Je zasloužilá matka několika štěňátek. .......je nejen maminka, ale i babička a prababička a mnozí jdou úspěšně v jejich šlépějiích. 

Úspěchy Mášenky jsou v jejím profilu.

Všem přátelům, známým i náhodným čtenářům přejeme krásný novvý rok plný zdraví, štestí, úspěchů, přátelství , pohody akludu!!!