Trpasličí / králičí jezevčík / Vrh K

Plemeno

Trpasličí / králičí jezevčík

Narození

25.5.2022

Šťěňata

1 pejsek a 2 fenky

Rodiče

Laurie Lane Littl Fut

Aslan ze Sadovky

Šťěňata

Klarisa

  • Pohlaví:fena
  • Stav:

Kleofáš

  • Pohlaví:pes
  • Stav:

Kordulka

  • Pohlaví:fena
  • Stav:
Fotogalerie
Články

Naší čokoládoví bobánci jsou již nějakou dobu v nových domovech. Dostáváme spousty dobrých zpráv, Všechna zvládla cestu a zabydlení velice dobře. Mají vyrovnaou, přátelskou povahu a dělají novým páničkm samou radost. Tak doufáme, že jim to zůastane a budou dělat radost po celý život. Určitě se snimi uvidíme i ve výstavních kruzích.

Dnes je štěňátkům právě 8 týdnů, mají sbaleno a čekají, až si je přijedou vyzvednout noví páničkové. 

 

Naší bobánci mají šest týdnů a jsou to velice čiperná, hravá a moc krásná a zdravá štěňátka. Víme, že je momentálně hodně vrhů a zájemců méně. Jsou dovolené, finanční krize......máme volné zatím obě holčičky, stále hledají ty své pravé, nové domovy a věříme, že je brzy najdou. Vážní zájemci neváhejte nás kontaktovat! Určitě budou dělat samou radost a budou ideálními rodinnými společníky.

Naši bobánci, štěňátka dlouhosrstá králičí/trpasličí mají již 5 týdnů. Jsou  krásní, zdraví a velmi čiperní , s výstavními předpoklady.

Hledáme ty nejlepší, milující nové domovy pro dvě krásné čokoládové holčičky!!! Vážní zájemci, kontaktujte nás!

Naší bobánci mají za sebou první týden života. Jsou to velice šikovná, zdravá štěňátka a maminka Laura se pečlivě stará, doslova rostou před očina a v benýnce je stále tichoučko, jen je slyšet mlaskání, když pijí mlíčko. Jsou to spokojení bobánci. Chlapeček je zadaný, ale krásné čokoldové holčiky, tak pro ty stále nové pániky vybíráme.